Vyberte stránku

Zásady ochrany osobních údajů 

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://www.mzdyprovas.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

 

Komentáře:

Když návštěvníci přidají komentář na tento web, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři pro komentář, dále IP adresa návštěvníka a řetězec user agent definující prohlížeč, což pomáhá k detekci spamu.

Službě Gravatar může být poskytnut anonymní řetězec vytvořený z vaší emailové adresy (nazývaný také hash), díky kterému lze určit jestli tuto službu používáte. Zásady ochrany osobních údajů služby Gravatar jsou k dispozici zde: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vašeho komentáře je váš profilový obrázek viditelný pro veřejnost v kontextu vašeho komentáře.

 

Média:

Pokud nahráváte obrázky na tento web, měli byste se vyhnout nahrávání obrázků s vloženými údaji o poloze (EXIF GPS). Návštěvníci webu mohou stáhnout a zobrazit libovolné data o poloze z obrázků na webu.

 

Kontaktní formuláře:

Když návštěvníci odešlou formulář, jsou shromažďovány údaje zobrazené ve formuláři. Tedy jméno a příjmení, email, název společnosti / poptávající a v neposlední řadě zprávu.

 

S kým sdílíme Vaše údaje

 

Aktuálně Vaše osobní údaje nesdílíme s dalšími subjekty či osobami a rádi bychom tento stav zachovali.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje

 

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaká máte práva nad daty

 

Máte-li účet na těchto stránkách, můžete požádat o zaslání exportovaného souboru osobních údajů, které máme o vás, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o vymazání veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů. Vymazání se netýká vlastního textu komentáře (tedy pokud neobsahuje osobní data)

Kam posíláme data

 

Komentáře návštěvníků (jejich vlastní text) mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce nevyžádaných zpráv

Naše kontaktní informace

 

Aktuální kontakty naleznete na konci každé stránky

Dodatečné informace

 

Pro ochranu Vašich dat používáme standardní prostředky, jež nám poskytuje firma THINline s.r.o. www.cesky-hosting.cz u níž hostujeme tyto stránky,